verom

ЗБИ ВИРОБИ:

verom

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗБВ

individual
concrete

Ми торгівельний дім. Торгівельна компанія, котра має три власних ЗБВ заводи.

Наш завод здатен зробити будь який виріб із залізобетону. За рахунок наявності власного металоцеху в нас є можливість робити опалубочну систему будь якої складності, виготовляти вироби будь яких форм для залізобетонних конструкцій.

Кожен місяць ми виготовляємо більш ніж 12 000 товарів, що дає можливість вирішувати будь яку задачу клієнта з мінімальними витратами.

Всі наші співробітники – професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи. Вони допоможуть Вам підібрати все необхідне для Вашого об’єкту і врахують всі побажання при оформленні замовлення. Ми гарантуємо відвантаження замовлень будь якого масштабу у найкоротші терміни.

Про ЗВБ

about us

Наша компанія завжди піклується про те, що важливо клієнтам. Вся наша продукція відповідає стандартам ДЕСТ та ДСТУ. Наші клієнти оцінять швидкість підрахунку вартості, якість виробів, широкий вибір найменування і швидкість виготовлення.

Ми вирішуймо завдання, які не до снаги іншим! З нами забудовник заощаджує квадратні метри, прискорює процес будівництва. Товар на складі у великих об’ємах. Ви знайдете у нашому обличчі надійного партнера, на якого можна покластися!

Отримати консультацію
verom

КОНТАКТИ

contacts

Адреса:

02090, м. Київ, вул. Володимира Сосюри, ,буд. 6 , оф. 109

verom.ltd@gmail.com

Відділ продажу:

тел. (096)166-82-93

Відділ логістики:

тел. (097) 903-5524 verom.ltd@gmail.com